II Liga wojewódzka:Stal Niewiadów - Andrespolia 0:2(0:0)

Mecz wyjazdowy z liderem II Ligi wojewódzkiej drużyną Stali Niewiadów zakończył się w pełni zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny.Choć w pierwszej połowie optyczną przewagę miał zespół gospodarzy to jednak Andrespolia pod jej koniec nie wykorzystała 100% okazji do zdobycia gola , po składnej akcji jeden z naszych piłkarzy przestrzelił z 5 metrów .

W drugiej odsłonie oglądaliśmy jeszcze ciekawsze spotkanie .Od początku inicjatywę miał nasz zespół który tworzył sobie sytuacje bramkowe jednak zawsze na drodze stawał albo bramkarz albo poprzeczka bramki gospodarzy.W środkowej części drugiej połowy gra się wyrównała i Stal również postraszyła naszego bramkarza ale nie potrafiła umieścić piłki w siatce .W ostatnich 12 minutach nasza drużyna wyprowadziła dwa bramkowe ciosy , pierwszy po świetnym podaniu Wojtka Biernackiego na gola zamienił Dawid Idzikowski .Drugą bramkę po precyzyjnym dograniu z rzutu rożnego Kacpra Kosiora ,doskonałą główką zdobył Filip Kobalczyk .W ostatniej minucie gospodarze powinni zdobyć gola kontaktowego ale piłkę z linii bramkowej wybił Mateusz Kryczka .Mecz w moim odczuciu był ciekawy i zakończył się wygraną drużyny która była bardziej konkretna .....BRAWO.