II Liga wojewódzka:Andrespolia-SMS Łódź 2:1(1:0)

Dzień dziecka bardzo udany , wygrywamy z drużyną SMS Łódź 2:1 i jesteśmy w tym meczu wyraźnie lepsi od przeciwnika .Ilość sytuacji stworzonych w tym spotkaniu pokazała ,że lepsza organizacja w grze i zaangażowanie mają wielki wpływ na przebieg spotkania .

W pierwszej połowie zespół gości stworzył sobie jedną sytuacje w naszym polu karnym i tylko na tyle pozwoliła im nasza drużyna , można wręcz powiedzieć że chłopaki z Andrespoli byli wszędzie i widać było wielkie serducho i chęć rewanżu za nieudany mecz w Łodzi .W 30min składna akcja prawą stroną dobra wrzutka w pole karne i Kacper Kosior uprzedził rosłych stoperów SMS i strzałem głową nie dał szans bramkarzowi .Gdyby nie zawodziła skuteczność to do przerwy powinny jeszcze wpaść co najmniej dwie bramki .

Po zmianie stron sytuacja na boisku się nie zmieniła nadal gospodarze grali wzorowo nie dopuszczając SMS-siaków do sytuacji bramkowych i samemu stwarzając kolejne bramkowe sytuacje .Po jednej z nich i zamieszaniu w polu karnym przytomny umysł zachował Wojtek Biernacki i wpakował piłkę do bramki .Goście próbowali rozgrywać piłkę ale robili to głównie na swojej połowie i jak tylko przechodzili przechodzili linię środkową tracili futbolówkę na rzecz Andrespoli która szybkimi kontrami powinna rozstrzygnąć mecz i dobić przeciwnika .Niestety tego nie zrobiła i 30min drugiej połowy głupi faul w niegroźnej sytuacji w polu karnym i mamy jedenastkę którą zawodnik SMS pewnie zamienia na bramkę.Po stracie gola wkradło się trochę nerwowości ale wynik nie ulega zmianie do końca meczu .

Spotkanie mogło się podobać głównie w wykonaniu zespołu Andrespoli która byłą zespołem wyraźnie lepiej dysponowanym w tym dniu i wcale jak twierdzą niektórzy(trenerzy SMS) nie był to mecz ostry wręcz można powiedzieć czysty (w pierwszej połowie jeden lekki faul na zawodniku SMS przy pięciu faulach na zawodnikach z Wiśniowej Góry).Zapraszam do obejrzenia meczu i wyciągnięcia prawdziwych wniosków .Wiadomo ,że nikt nie lubi przegrywać ale twierdzenie ,że zespół Andrespoli grał w tym meczu FAUL jest mocno przesadzone i nieprawdziwe , po prostu byli w tym meczu lepsi .