II Liga wojewódzka:Andrespolia-APN Piotrków Tryb. 4:1(1:0)

Mecz z APN Piotrków mimo korzystnego wyniku mógł również skończyć się zupełnie innym wynikiem , a było to wynikiem dobrej gry gości którzy mieli w tym meczu swoje sytuacje , na szczęście kilkoma udanymi interwencjami popisał się Max Gredka .Prowadzenie w pierwszej połowie po składnej akcji zdobył Dawid Idzikowski.

W drugiej odsłonie początek nie był w wykonaniu naszego zespołu dobry , zostali w szatni i nie mogli wskoczyć w odpowiedni rytm .Strata bramki była tylko kwestią czasu i właśnie po rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym tracimy gola .Zimny prysznic podziałał mobilizująco i gra się mocno zmieniła .Dopiero jednak ostatnie 10 minut było koncertowe w wykonaniu zawodników Andrespoli .Najpierw rajdem popisał się Filip Kobalczyk i strzałem z 15 metrów wyprowadził nas na prowadzenie .Kilka minut później strzał życia oddał Max Rychter i z odledłości około 25m trafił w samo okienko bramki APN-u piłka po drodze się odbiła się jeszcze od słupka (stadiony świata).Nie minęły trzy minuty i po składnej akcji Max zdobywa swoją drugą bramkę i ustala wynik meczu .

Jeszcze raz brawa za ostatnie 15 minut ale nie mogą przytrafiać takie przestoje jak na początku drugiej połowy.