II Liga wojewódzka:Andrespolia-Skalnik Sulejów 2:3(1:3)

II Liga wojewódzka:Andrespolia-Skalnik Sulejów  2:3(1:3)

Mecz ze Skalnikiem niestety przegrywamy choć to my strzelmy bramkę na prowadzenie .Niestety w niegroźnej sytuacji tracimy gola i za chwilę znowu na własne życzenie prosty błąd stoperów i nie dosyć że czerwoną kartką ukarany Miłosz Sadura za faul to jeszcze świetny strzał bezpośrednio w wolnego wykonuje zawodnik Skalnika i mamy stratę gola .Pod koniec pierwszej połowy tracimy trzeciego gola po kontrze przeciwnika .Prowadzimy grę lecz nie potrafimy udokumentować przewagi golem .

W drugiej połowie mimo osłabienia nadal przeważamy mamy co najmniej cztery sytuację do zmiany wyniku ale niestety się nie udaje .Trzy minuty przed końcem po faulu w polu karnym na Kacprze Kosiorze ,Wojtek Biernacki zdobywa kontaktową bramkę .Niestety brakło czasu na przechylenie szali na naszą stronę.Mimo przegranej widać ,że w naszej drużynie drzemią duże możliwości i wolą walki i determinacją są w stanie wygrać z każdym w tej lidze .