II Liga wojewódzka:Andrespolia-Gorzkowice 2:0(2:0)

Kolejna wygrana , tym razem zespół z Gorzkowic przekonał się o niegościnności zespołu Andrespolii .Choć pogoda znowu odcisnęła piętno to zwycięstwo nie podlegało żadnej dyskusji .Drużyna gości stworzyła raptem jedną klarowną sytuację pod koniec pierwszej połowy i mieli rzut wolny w drugiej połowie .

Andrespolia grała swoje ,mecz dobrze się ułożył bo już w 11 min. po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Miłosz Sadura .Natomiast w 27 min. niczym tyczki mijał obrońców Dawid Idzikowski i płaskim strzałem podwyższył wynik spotkania .Mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia ale zawodziła skuteczność .

Graliśmy kolejny mecz bez rezerwowych zawodników , a jednak mimo zmęczenia i wysokiej temperatury potrafiliśmy ograć przeciwnika .Szkoda słabego początku sezonu bo teraz pewnie cieszylibyśmy z awansu do I Ligi wojewódzkiej , szczególnie bolą porażki ze słabą drużyną Skalnika i pierwszy mecz z Gorzkowicami.

Ostatni mecz rundy gramy w Aleksandrowie z Sokołem w środę 19.06.2019 i miejmy nadzieję pokreślimy dobrą drugą połowę sezonu wygranym spotkaniem .