II Liga wojewódzka:Sokół A.-Andrespolia 3:2(1:0)

Niestety nie udało się podtrzymać dobrej passy i po słabym meczu w naszym wykonaniu przegrywamy z Sokołem Aleksandrów 3:2. Wygrała drużyna która bardziej chciała grać w piłkę a nasza drużyna zapewne wygrała ten mecz już przed jego rozpoczęciem .W piłce nie raz już się zdarzyło , że teoretycznie słabsza drużyna wygrywa mecz i dlatego nigdy nie można lekceważyć przeciwnika .Gospodarze przyzwyczajeni do swojego bardzo małego jak na ligę wojewódzką boiska grali mocno zaangażowani i zasłużenie odnieśli pierwszą wygraną w tej lidze.Gole dla nas zdobyli Filip Kobalczyk i Dawid Idzikowski.

Teraz przed nami przerwa wakacyjna , Dziękuję wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i walkę ...a na podsumowanie sezonu przyjdzie jeszcze czas.