II Liga wojewódzka:WNS Łódź-Andrespolia 3:0(0:0)

Po wyrównanym meczu niestety przegrywamy mecz z WNS 3:0 .Pierwsza połowa była prowadzona w szybkim tempie i obie drużyny mogły strzelić bramki , nasza drużyna była bliższa trafienia ale nie wykorzystaliśmy rzutu karnego piłka trafiła w porzeczkę i linię bramkową i nie wpadła do bramki (notabene nie powinien strzelać jedenastki zawodnik który był faulowany,to często się tak kończy).

W drugiej połowie gra obu zespołów nadal mogła się podobać niestety drużyna WNS była skuteczniejsza ,pierwszą bramkę tracimy po zamieszaniu podbramkowym .Próbujemy odrabiać straty ale dwie kontry gospodarzy kończą się golami .Choć mieliśmy okazje do strzelenia bramek niestety nie udało się pokonać bramkarza WNS .

Podsumowując był to ciekawy i szybki mecz i już czekamy na rewanż w Wiśniowej Górze .