Sparing z AKS SMS w mroku i w zdziesiątkowanym składzie

W środę 14.12.2016 odbył się mecz z drużyną AKS SMS czyli naszym ligowy przeciwnikiem .Łodzianie w tym meczu byli stroną przeważającą i zasłużenie wygrali 2:0.Nasza drużyna w mocno okrojonym składzie (brak zawodników-Sadura,Makulski,Kryczka,Turczyn,Poborski,Zwoliński,Telestak),nie potrafiła sobie poradzić z dobrze grającym w tym dniu przeciwnikiem.Nie potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce ,nie było płynnego przejścia od odbioru piłki do ataku, duże trudności sprawiał też wysoki pressing ustawiony przez AKS .Nie pomagał też panujący na bocznym boisku przy Milionowej mrok(mecz zakończył się 7min przed czasem).Mimo bardzo ambitnej i nieustępliwej gry na dzień dzisiejszy widać różnicę niestety na korzyść przeciwnika ,ale poczekajmy do ligi i w pełnym składzie na pewno powalczymy.Teraz przed nami od 23.12 przerwa świąteczno-noworoczna i w styczniu wracamy do treningu .

Pamiętajcie po takim meczu nie przegraliście ...tylko nabraliście doświadczania, które wkrótce na pewno się przyda.MK