Sparing : Andrespolia-WNS Łódź 5:3(1:2)

Kolejna gra kontrolna odbyła się w straszną pogodę .Porwisty wiatr i podający ulewny deszcz sprawił zarówno zawodnikom jak i kibicom spore kłopoty.Rywal przyjechał do nas z bardzo szerokim składem (około 22 zawodników) .

Pierwsza połowa po dwóch prostych błędach zaowocowała dwoma bramkami dla drużyny WNS , my potrafiliśmy odpowiedzieć tylko jedną bramką (po ładnej akcji Kacper Kosior).Mieliśmy jeszcze swoje okazje do wyrównania ale niestety ich nie wykorzystaliśmy.Wielkie znaczenie miał tu wiatr który rozdawał karty .

Za walkę i pozytywną postawę w drugiej połowie słowa uznania dla drużyny.